Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czas na zemstę - Gra Yomi

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
AutorWiadomość
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyPią Sie 16, 2013 6:41 pm

Zerknęłam na Ingo i usiadłam. -Dziękuje.- Odpowiedziałam. No cóż, śniadanie zapowiadało się całkiem dobrze. Miałam nadzieje, ze Deino czasem nie zechce się wygrzebać jakiegoś kabla z metra. Albo jeszcze lepiej dokopie się do wiertła lub do odwróconego świata. Po niej z reszta wszystkiego mogłam się spodziewać.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyPią Sie 16, 2013 7:00 pm

Deino jednak zajęła się wcinaniem ciastek, jakie dostały pokemony. Więc raczej nie masz się czego obawiać. Ingo i Emmet po chwili jak już byliście przy stole zabrali się za jedzenie śniadania. Było naprawdę pyszne z tego co zauważyłaś.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyPią Sie 16, 2013 7:36 pm

Też zaczęłam jeść. Ponakładałam sobie wszystkiego po trochu. Jednak jedzenie było bardzo dobre. Nie zdziwię się jak przez to przybiorę parę kilogramów. Jedzenie było aż za dobre. Zerknęłam na braci, a potem na swoje pokemony. Moze jednak nie będą rozrabiały.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyNie Sie 18, 2013 8:15 am

Pokemony jadły i nic nie rozrabiały. Wkrótce zjadłas tyle, że już nie mogłaś nic więcejwepchać . Pokemonom bardzo ciacha posmakowały. Ingo co jakiś czas na ciebie zerkał.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyNie Sie 18, 2013 8:40 am

Odsunęłam talerz. Nie ma co. Jedzenie była bardzo pyszne. -Dziękuje za śniadanie. Jedzenie było na prawdę pyszne.- Powiedziałam i zerknęłam na Ingo. To było nawet miło ze tak cały czas na mnie spoglądał. Wolałam też mieć Deino na oku. Jej nietypowe hobby może się odezwać w każdej chwili.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyNie Sie 18, 2013 10:07 am

Emmet się wyszczerzył.
- Nooo Ingo bardzo się starał - powiedział rozbawiony chłopak.
Czarny po chwili zabrał się za zmywanie. W końcu było posprzątane.
- To przejdziemy się gdzie ? - spytał.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyNie Sie 18, 2013 10:22 am

To Ingo potrafił gotować? Świetnie, przynajmniej nikt znowu nie będzie próbował przeprowadzać eksperymentów kulinarnych na moich pokemonach. Zerknęłam na Ingo gdy usłyszałam jego propozycję. -Dobrze.- Odpowiedziałam. W sumie mogłam się rozejrzeć z Ingo po mieście. W końcu Rocketsi i tak już wiedzieli z kim mają do czynienia.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyNie Sie 18, 2013 5:07 pm

Po chwili ruszyliśćie. Ingo oprowadzał cie po mieście. W twoje oczy rzucił się murkrow, prawdopodobnie z wiadomością. Chłopak był zadowolony z tego. Po chwili pociągnął ciebie do restauracji.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyNie Sie 18, 2013 5:12 pm

Znowu Murkrow? Czyli pewnie i tutaj Rocketsu sobie balują. Zerknęłam na Ingo i dałam w końcu się pociągnąć do restauracji. Zaczęłam się trochę martwić biegającą po Nimbasie bandą psycholi w uniformach z literką R, ale nie chciałam się dzielić swoimi podejrzeniami z chłopakiem.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyNie Sie 18, 2013 6:06 pm

- Coś nie tak? - spytał, widząc Twoją minę.
Po chwili byliście w restauracji i kelner podał wam karty dań. Chłopak siedział na wprost od ciebie. Byłaśzzaniepokojona, ale masz cza .
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyNie Sie 18, 2013 6:10 pm

-Nie, nic takiego. Chyba coś mi się tylko zdawało.- wykręciłam się i zerknęłam do karty dań. Przez chwile popatrzyłam zamyślona na Ingo. Nie będę mu akurat o Rocketsach mówić. Westchnęłam i wróciłam do przeglądania proponowanych dań. Sama nie wiedziałam czy w ogóle mam ochotę coś zjeść czy nie.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyNie Sie 18, 2013 6:13 pm

W końcu chłopak pomógł Ci co śwybrać, co byś być może chętnie zjadła. Po kilkunastu minutach dostaliscie swoje dania.
- Smacznego - powiedział Ingo.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyNie Sie 18, 2013 6:18 pm

-Dziękuje i nawzajem.- Odpowiedziałam i wzięłam się za jedzenie. Co jakiś czas zerkałam na Ingo. Cały czas jednak nie dawał mi spokoju ten Murkrow i Rocketsi. Z tego co wiedziałam to już skapnęli się z kim mają do czynienia i nie mogłam ot tak sobie pchać się do ich bazy. Tak czy siak coś trzeba będzie zrobić z tym wiertłem, bo wkurzona Giratina nie wchodziła w grę.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyNie Sie 18, 2013 6:50 pm

Po niedługim czasie zjedliście. Chłopak znowu wziął cię pod ramię i byliście w parku. Wykorzystał okazję i cię pocałował bardzo zadowolony.
- Hm, i jak? - spytał.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyNie Sie 18, 2013 6:54 pm

-Dobrze.- Odpowiedziałam tylko. Nawet podobało mi się to wszystko, ale i tak tym razem martwiłam się Rocketsami. Zerknęłam na Ingo i trochę sztywno się do niego przytuliłam. Miałam nadzieje, że byłam teraz jak jakiś kawałek drewna.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyNie Sie 18, 2013 7:43 pm

Chłopak cię objął. Po chwili jednak puścił.
- No dobra, ja niestety mamkkilka rzeczy do zrobienia - podrapał się po karku.
Pocałował Cię czule i poszedł.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyNie Sie 18, 2013 7:47 pm

-Pa.- Pomachałam mu. Popatrzyłam przez chwile jak odchodzi i sama ruszyłam się rozejrzeć a Rocketsami. Westchnęłam. To wszystko było nawet bardzo miłe, ale i tak teraz miałam co innego na głowie. jak by tu dostać się do bazy tych psycholi skoro wiedzą oni, że mogę węszyć? Do Skiro nie zamierzałam zwracać się o pomoc, bo to nie była jego sprawa. Zamyślona ruszyłam na miasto.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyNie Sie 18, 2013 7:52 pm

Wkrótce znalazłaś podejrzanego chłopca, który zniknął w... Delikatnie mówiąc domu uciech celesnych. No i mignęła ci czerwona literka R. Niezbyt fajne miejsce... No i wleciał tu golbat. Więc odnalazłaś iejsce .
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyPon Sie 19, 2013 8:27 am

O, to w Nimbasie jest burdel. No ciekawe, ciekawe. Nie miałam zamiaru tam wchodzić. Zaczaiłam się, by poczekać aż wyjdzie jakiś podejrzany gościu albo wyleci pokemon z wiadomością. Przynajmniej teraz wiedziałam gdzie prawdopodobnie mają bazę. Musiałam być ostrożna, by aż tak szybko nie dać się zdemaskować.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyPon Sie 19, 2013 2:15 pm

Po chwili wszedł tu facet, także rozpoznałaś w nim rocketsa. No i potem wyleciał Ducklett z wiadomością, wylatywał on z Nimbasy prawdopodobnie do innego miejsca. Miałaś wrażenie, że niedaleko był Emmet, a z góry słyszałaś co nieco.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyPon Sie 19, 2013 2:20 pm

Zerknęłam na Duckleta i na faceta. Zaczęłam nasłuchiwać. Jeśli jednak nic nie uda się ciekawego usłyszeć to próbuje ruszyć za facetem. Emmet miałby tutaj być? Ciekawe po co. Może też szukał informacji o Rocketsach? Albo po prostu przyszedł tutaj na baby. Pokręciłam głową. Równie dobrze on może z nimi współpracować.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyPon Sie 19, 2013 2:27 pm

Niczego nie wiesz. Pochwili jednak Emmet tu wszedł. W dość dobrym przebraniu bo ledwo go pozmałaś. No i minyachwyconej nie miał. No i tu zdziwko. Po nim wwszedł inaczej przebrany Ingo. Był raczej niepewny tego co robi. Jednak wkrótce już go nie widziałaś.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyPon Sie 19, 2013 2:33 pm

Podrapałam się po głowie. Czyli jednak i oni też przyszli tutaj po to samo co ja. Rozejrzałam się i znowu zaczaiłam na jakiegoś Rocketsa, chyba że tamten jeszcze sobie nie poszedł zbyt daleko. Zamyśliłam się na chwile. Było bardzo prawdopodobne, ze bracia mogli wiedzieć to co ja i to, że Rocketsi się skapnęli kto im za sabotował kilka planów. Skrzywiłam się.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyPon Sie 19, 2013 2:42 pm

Nie byo tu nikogo więcej z rocketsów. Nie miałaś innej możliwości jak wejść albo porzucić zamiary ich ścigania. Niezbyt fajne to wyglądało. Tylko wleciał zubat z wiadomością.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 EmptyPon Sie 19, 2013 2:45 pm

W końcu dałam sobie spokój i ostrożnie wycofałam się z tego miejsca. Może spróbuje jutro się czegoś dowiedzieć albo skombinować komputer i pozwolić popracować Mewtwo. Westchnęłam i ostrożnie skierowałam się w stronę centrum miasta jak najdalej od burdelu. Przy okazji wstąpiłam też do sklepu i kupiłam jakieś jedzenie dla Mewtwo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Czas na zemstę - Gra Yomi
Powrót do góry 
Strona 9 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Czas na zemstę - Gra Yomi
» 001 Yomi vs Cheren
» Yomi vs Roxie
» Safari Yomi
» Bank Yomi [Fay Reed]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG IronMan-
Skocz do: