Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czas na zemstę - Gra Yomi

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
AutorWiadomość
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyCzw Lip 18, 2013 8:19 pm

Larvitar i Riolu w końcu się obudzili a Mewtwo skończył czytać książkę. Był bardzo zadowolony, że w porę ją doczytał. Wkrótce wszedł Ci do pokeballa i mogłaś ruszyć w drogę by poszukać Rocketsa. Dzień był pochmurny, może znowu zacznie padać.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyCzw Lip 18, 2013 8:23 pm

Szybkim krokiem wyszłam z Centrum pokemon i skierowałam się w kierunku peryferii miasta. Być może uda się znaleźć jakieś chociaż poszlaki gdzie znajduje się kwatera Teamu Rockets. Albo przynajmniej znajdzie się jakiegoś Rocketsa i obije mu mordę.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyCzw Lip 18, 2013 8:34 pm

Na razie nie widziałaś nic ciekawego. Zaszłaś w pewnej chwili do takiego miejsca, gdzie śmierdziało zgniłym i musiałaś pójść od tego miejsca, by nie zwymiotować... Dalej jakiś duler narkotyków czy naćpany klient ale... gdzie są ci rocketsi?!
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyCzw Lip 18, 2013 8:37 pm

Szlag. Gdzie te cholery się podziały?! Byłam już nieźle zirytowana tym wszystkim, ale i tak szukałam dalej. Sami się przecież nie znajdą. Może będę miała jeszcze szansę obić jakiemuś mordę i rzucić na pożarcie Mewtwo. I tak mi nic innego nie pozostało.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 7:35 am

Dalej szukałaś i na nic więcej niż zwykłych oprychów nie trafiałaś. W pewnej chwili ujrzałaś Zybata. Pokemon miał przywiązaną jakąś karteczkę. Mały stworek po chwili poleciał w jedną z uliczek, która... okazała się być ślepym zaułkiem. Bardzo podejrzane.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 7:39 am

Niewiele myśląc ruszyłam za Zubatem. To było bardzo podejrzane. Czyżby tam mogła znajdować się kryjówka Teamu Rockets? Trzeba będzie to sprawdzić. To mogło być niebezpieczne, ale jednak musiałam zaryzykować.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 7:41 am

Stałaś w tym ślepym zaułku, nie wiedząc zbytnio co masz robić. Nagle otworzyło się jakby malutkie okienko, skąd wystrzelił zubat z żółtą wiadomością przy ogonku i po chwili go nie było. Teraz nie miałaś wątpliwości, jesteś blisko odkrycia wejścia do kryjówki zespołu R.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 7:47 am

Zaczęłam przyglądać się ścianie. Być może jest jakaś ukryta zapadka lub guzik? Lepiej nie wysyłać tym wejściem żadnego pokemona. Westchnęłam i zaczęłam lekko opukiwać ścianę. Moze dopisze mi w końcu szczęście.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 7:52 am

Przyglądałaś się uważnie ścianie, po czym ją przeszukiwałaś. Niestety nic nie udało Ci się tutaj odnaleźć. Jakby tędy tylko przez małe okienko wypuszczali pokemony z wiadomościami... Przeszukałaś całą ścianę nawet na wysokości, że ledwo sięgałaś i nic tam nie było.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 7:59 am

Zamyślona popatrzyłam na ścianę. Już mam! Lepiej będzie jak poczekam aż wypuszcza pokemona z wiadomością. Rozejrzałam się i zaczęłam czekać. doskonale wiedziałam, że równie dobrze mogą już nie wysłać żadnej wiadomości, ale wolałam nie tracić nadziei.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 8:03 am

Tak więc postanowiłaś, że poczekasz, aż wyleci z okienka pokemon z wiadomością. Na razie się nie otwierało i tam gdzie było, widziałaś po prostu część muru. Czekałaś i czekałaś, aż nogi zaczęły Cię boleć ale w końcu jest! Tym razem mały Murkrow wyleciał z białą karteczką.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 8:10 am

Gdy tylko zobaczyłam poke-ptaka od razu za nim ruszyłam. Miałam nadzieje, ze doprowadzi mnie do wejścia do kwatery Teamu Rockets. Uważnie obserwowałam pokemona i próbowałam cały czas za nim podążać.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 11:18 am

Tak więc zaczęłaś wędrować za Murkrowem. Szłaś za nim długo, bo aż na następną stronę miasta i tam... kolejny ślepy zaułek łudząco podobny do poprzedniego. Ptak wleciał w tym razem większe przejscie na dole. Czyli dotarłaś do wejścia...
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 11:23 am

Ciekawe... czyli jednak pogłoski o kwaterze Rocketsów w Striatlon były prawdziwe. Rozejrzałam się wokół i podeszłam do miejsca gdzie wleciał Murkrow. Zaczęłam je oglądać i obmyślać plan jak się tam dostać. Tylko ciekawe czy ktoś tego wejścia pilnuje?
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 11:28 am

Po chwili jak dotknęłaś jednej z cegieł to ta się odchyliła i widziałaś klawiaturę z cyferkami. Chyba trzeba było wstukać kod... Usłyszałaś kroki. Obok był stary karton, mogłaś się w nim schować i jakby to był jakiś rockets to podejrzeć jak wstukuje kod.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 11:31 am

Nie wiele myśląc schowałam się za kartonem i czekałam aż być może Rockets podejdzie. Przynajmniej miałam taką nadzieje. Czekałam aż ten ktoś podejdzie. Teraz zostało mi tylko czekanie na odpowiednia chwilę.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 11:35 am

- Ej coś ci mówiłem, nie mam najmniejszego zamiaru wam pomagać! - usłyszałaś znajomy głos.
- Mam to gdzieś, albo zrobisz użytek z tego swojego pokemona albo po tobie - drugi głos.
Po chwili zobaczyłaś Skiro, szarpiącego się z jakimś facetem.
- No, to gdzie go schowałeś? - spytał mężczyzna i nim szarpnął.
- W twoim cieniu! - krzyknął chłopak, skąd nagle wyskoczył jakiś dość duży pokemon, nie widziałaś dokładnie jaki bo okrywała go mroczna mgła i... facet nieprzytomny a po stworze ani śladu.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 11:38 am

Przyglądałam się tej scenie i wyszłam zza kartonów. -O cześć.- warknęłam i skrzywiłam się na widok Skiro. -Czyli aż taka niedojda nie jesteś. Chyba.- powiedziałam i skrzyżowałam ręce na piersi. -Co to do cholery było?- spytałam się zirytowana.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 11:45 am

- Cześć - odpowiedział Ci zaskoczony Skiro. - No ta... - powiedział. - Co to było? No dobra, wychodź Giry - machnął ręką i z jego cienia wyskoczył taki stwór:
Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 487Giratina_Altered_Forme_Dream
Nie była jednak pełnych rozmiarów, niewiele wyższa od chłopaka.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 11:48 am

-O, Giratina.- powiedziałam tylko. Obeszłam stwora i zamyślona popatrzyłam na chłopaka. -Ciekawi mnie tylko skąd wytrzasnąłeś smoka antymaterii.- burknęłam. Nawet nie chciało mi się dziwić. sama podróżowałam z Mewtwo i szukałam przy okazji Zekroma. -Po jaka cholerę ten gościu cię tutaj przywlekł?- Spytałam się zirytowana.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 11:53 am

- Smok antymaterii, nazwa mówi sama za siebie. Jak się zetknie materię z antymaterią to rozwali pół świata - wyjaśnił. - A skąd ją mam... cóż jak byłem mały to znalazłem jajko i je wyklułem - powiedział i poklepał stwora po łbie, na co ten zaczął się przymilać.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 11:58 am

-Dobra już szczegóły mnie nie interesują.- Warknęłam. -Teraz lepiej się stad zmywaj i to już.- powiedziałam chłodnym tonem. Nie pasowało mi to, ze akurat teraz mi sie musiał pod nogi zaplatać Skiro. -Zaraz... zaraz... czego ja cię cały czas widzę? Łazisz za mną czy co?- Warknęłam.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 12:00 pm

- Nie, skądże - pokręcił głową. - Raczej nie wygląda, żebyś za mną przepadała to tym bardziej nie mam powodu - wzruszył ramionami.
Po chwili powiedział coś swojemu smokowi, który przeniknął zamek i otworzył Ci drzwi. Jak się odwróciłaś to Skiro już nie było.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 12:05 pm

Prychnęłam tylko i ruszyłam w stronę otwartych drzwi. I dobrze, że w końcu zniknął. Miałam go coraz bardziej dość. Rozejrzałam się i próbowałam zorientować czy czasem nikt się tutaj nie kręci.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 EmptyPią Lip 19, 2013 3:07 pm

Nikogo nie widziałaś, więc było dobrze. Chociaż usłyszałaś kroki, które się zbliżały. Na szczęście niedaleko były jakieś drzwi, lekko uchylone. Może to tam będziesz mogła się ukryć przez potencjalnym napastnikiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Czas na zemstę - Gra Yomi
Powrót do góry 
Strona 7 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Czas na zemstę - Gra Yomi
» 001 Yomi vs Cheren
» Yomi vs Roxie
» Safari Yomi
» Bank Yomi [Fay Reed]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG IronMan-
Skocz do: