Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czas na zemstę - Gra Yomi

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
AutorWiadomość
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyNie Sie 04, 2013 7:45 pm

-Dobrze, Lapras.- Nie było aż tak źle, ale jednak ataki walczące są super efektywne na lód. -Użyj Growl, by obniżyć atak przeciwnika, a następnie wyślij w jego stronę Water Gun. Spróbuj zmyć kurczaka za pomocą Surf, a zaraz potem uderzyć w jego Water Pulse. Wyślij jeszcze raz w jego stronę Confuse Ray i jak tylko będzie chciał cię zaatakować wytrąć go z równowagi Water gun. Nie daj się uderzyć, a jeśli jednak mu się to uda spróbuj w odwecie zmyć go Surf.- Wydałam mu polecenia.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyNie Sie 04, 2013 7:49 pm

Przeciwnik padł po chwili, nie mogąc się wydostać z wody. Trener schował go zawiedziony i Ci pomachał. Po chwili poszedł sobie. Twoja następna walka jest za godzinę. Twoim następnym przeciwnikiem jest... Frank. No i tu niezbyt ciekawie bo widziałaś jak teraz używał Salamence...

Lapras + 0,7 do lv.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyNie Sie 04, 2013 7:54 pm

Schowałam Laprasa i ruszyłam zobaczyć kto będzie moim następnym przeciwnikiem. Skrzywiłam się na widok Salamence. No za dobrze tej walki nie widzę. Jednak tak czy siak przystąpię do tego pojedynku. Być może to tylko tak źle wygląda. Miałam jeszcze godzinę di walki to mogłam się równie dobrze przejść.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyNie Sie 04, 2013 7:56 pm

Podczas tej przechadzki zatsałaś Ingo jak szedł pewnie coś zjeść.
- I jak tam? - spytał. - Cóż nie będziesz miała najlepiej z następnym przeciwnikiem - westchnął chłopak.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyNie Sie 04, 2013 7:58 pm

-Jak na razie dobrze.- Odpowiedziałam. -No pewnie ciężko będzie. Widziałam jego Salamence.- Skrzywiłam się lekko. Chociaż to nie oznaczało, ze musi go uczy akurat w tej walce. westchnęłam. Za dobrze tej walki nie widziałam.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyNie Sie 04, 2013 8:00 pm

- Może pójdziemy coś zjeść? - zaproponował Ingo.
Po chwili jak się zgodziłas to wziął Cię pod ramię i zaczął prowadzić do restauracji jaka tam była. Ciągle był uśmiechnięty i bardzo zadowolony.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyNie Sie 04, 2013 8:06 pm

-Dobrze.- Zgodziłam się i pozwoliłam Ingo wziąć pod ramię. To było bardzo miłe z jego strony. Znowu wróciłam myślami do walki, która mnie czekała. Zamyślona zerknęłam na Ingo. Teraz cały czas widziałam go uśmiechniętego. Ja tak na niego działałam czy co?
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyPon Sie 05, 2013 12:24 pm

Na to wygląda. Po chwili byliście w restauracji. W końcu zajęliście stolik przy akwarium i kelner podał wam karty dań.
- Emmet dostał wezwania na bitwy do Battle Subway, będę miał trochę więcej roboty - westchnął czarny.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyPon Sie 05, 2013 12:42 pm

-No tak, robota wzywa.- Mruknęłam zamyślona. Zerknęłam na kartę dań. Potarłam policzek. Cały czas chodziła mi po głowie przyszła walka. Sama nie wiedziałam czy mam w ogóle jakieś szanse. Westchnęłam i popatrzyłam na Ingo. Nawet przyjemnie spędzało mi się z nim czas.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyPon Sie 05, 2013 12:46 pm

Cóż z tego co widziałaś po tamtym Salamence to jeden cios i po Twoim pokemonie...
- Martwisz się tą walką? - spytał Ingo.
W końcu coś sobie zamówił.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyPon Sie 05, 2013 12:50 pm

-Trochę.- Odpowiedziałam ostrożnie. Zamówiłam sobie jakiś zestaw obiadowy. -Zastanawiam się też czy jak rozkaże Deino przynieść granat i rzucić nim w Salamence to to będzie atak super efektywny.- Zażartowałam.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyPon Sie 05, 2013 12:55 pm

Ingo się zaśmiał.
- Byłby mega-efektywny, nie byłoby co zbierać z tego Salamence - powiedział rozbawiony.
Wkrótce dostaliście swoje zamówienia.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyPon Sie 05, 2013 2:57 pm

Uśmiechnęłam się lekko i wzięłam się za jedzenie swojego dania. To nawet była niezła myśl, ale niestety nie chciałam mieć jakiegoś biednego smoka na sumieniu. Westchnęłam i zerknęłam która jest godzina. Jakoś nie śpieszyło mi się za bardzo do walki z tamtym gościem.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyPon Sie 05, 2013 4:40 pm

Było 45 minut do walki. To jedzenie niezbyt Ci wchodziło przez to wszystko. Ingo się przysunął i Cię objął.
- Jak dla mnie z takimi pokemonami to i tak świetnie ci szło - powiedział chłopak. - Masz super strategie - dodał.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyPon Sie 05, 2013 4:47 pm

Westchnęłam tylko. -Może i tak. Mam tylko nadzieje, ze ten jego Salamence nie rozerwie moich pokemonów na strzępy, bo wtedy na prawdę oberwie granatem.- Mruknęłam niezbyt przekonana. Nie odsunęłam się od Ingo i zerknęłam jeszcze raz na zegar. Jeszcze 45 minut.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 1:03 pm

Ingo się przejął. Poglaskal ciebie po głowie.
- i tak świetna byłaś - uśmiechnął się.
Chłopak wiedział że pewnie nie wygrasz ale starał się być bardzo radosny.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 1:09 pm

Poczułam się trochę lepiej, chociaż perspektywa szybkiej przegranej nie była zbyt interesująca. Westchnęłam i zerknęłam znowu na zegar. Byłam trochę tym zdenerwowana. -Może i tak.- Mruknęłam tylko niezbyt przekonana.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 1:24 pm

Był już czas na walkę. Ingo cmoknął Cie w policzek i zaczął odprowadzać do areny a po tym zajął swoje miejsce. Przeciwnik wypuścił... Dragonite! Byłaśw kropce .
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 1:31 pm

Westchnęłam i po chwili zastanowienia wypuściłam Lucario. Lapras tez mógł z resztą być, ale Dragonite mógł znać elektryczne i lodowe ataki. Tak samo jak mógł znać ogniste. -Lucario, zacznij od zatrucia przeciwnika Toxic, a następnie Endure. Broń się przed atakami przeciwnika Detect, by potem wysłać w jego stronę Focus Blast. Jeśli uda ci się przetrwać jakiś atak odpowiedz na niego counter. najlepiej unikaj ataków, by przeciwnika wykończyła Toksyna. Jeśli nie uda się go zatruć używaj Toxic do skutku.- wydawałam jej polecenia.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 1:36 pm

Lucario po chwili poległa pod ofensywą wroga. Przegrałaś. Przeciwnik był jakiś bez emocji i po prostu poszedł sobie. Lucario wstała i podeszła, widocznie odzyskała odrobine sił. Spojrzała przepraszająco. 0,4 do lv
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 1:40 pm

Popatrzyłam tylko na przeciwnika i wzruszyłam ramionami. Poklepałam Lucario po łbie. -I tak dobrze się spisałaś.- zapewniłam ją i schowałam do pokeballa. Ruszyłam w stronę wyjścia z areny. Czyli było tak jak się spodziewałam kilka ataków i po sprawie.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 1:47 pm

Po chwili wyszłaś. Ingo także i był zadowolony.
- jutro będziesz mogła zgłosić się po nagrodę - powiedział. - a i jak co mam kogoś kto mnie zastąpił - dodał.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 1:53 pm

Pokiwałam głową i zerknęłam na Ingo. -Zastąpi?- Popatrzyłam na niego zdziwiona. -Wzywają cie do Battle Subway?- dopytałam się go. Jutro mam zgłosić się po nagrodę. Ciekawe c to takiego będzie. Podrapałam się po policzku.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 1:58 pm

- nie poprosilem o to by trochę móc z tobą pochodzić - powiedział uśmiechnięty.
Przynajmniej masz towarzysrwo na resztę dnia. Bardzo fajne towarzystwo.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 2:04 pm

-A..- Odpowiedziałam tylko. To było nawet bardzo miłe z jego strony. Przynajmniej mam teraz towarzystwo na resztę dnia. zerknełam na Ingo. -To gdzie się teraz wybierzemy?- Spytałam się go. Miałam nadzieje, ze tata nie eksperymentował swoich potraw na Mewtwo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Czas na zemstę - Gra Yomi
Powrót do góry 
Strona 3 z 20Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Czas na zemstę - Gra Yomi
» 001 Yomi vs Cheren
» Yomi vs Roxie
» Safari Yomi
» Bank Yomi [Fay Reed]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG IronMan-
Skocz do: