Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czas na zemstę - Gra Yomi

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
AutorWiadomość
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 9:07 am

-Larvi, zostaw ten ogon, bo jeszcze ktoś będzie chciał zjeść twój jak ci urośnie.- powiedziałam do pokemona i złapałam go, by zostawił w spokoju kitę Mewtwo. Pogłaskałam Riolu i pochwaliłam ją za to, ze jest taka grzeczna.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 9:16 am

Po chwili Larvitar odpuścił ogonem Mewtwo a legenda odetchnęła z ulgą. Riolu była bardzo zadowolona z pochwały i Larvitar chyba zaczął rozmyślać nad tym czy jednak by nie spróbować być grzecznym.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 9:20 am

Byłam zadowolona, ze w końcu Larvitar przestał przeżuwać ogon Mewtwo. Zamyślona się rozejrzałam. -Może macie ochotę na mały trening?- Spytałam się pokemonów. przy okazji Lapras by mógł sobie trochę poprzerywać na wolnym powietrzu.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 10:17 am

Pokemony kiwnęły twierdząco łbami. Po chwili znalazłaś nawet staw. Możesz tu wypuścić swojego Laprasa, by ten miał więcej swobody... Riolu i Larvitar chcieli ćwiczyć razem. Mewtwo natomiast raczej wyboru nie miał i będzie trenować z Laprasem.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 10:22 am

Wypuściłam Laprasa, by mógł potrenować i popływać sobie w stawie. Stanęłam obok i przyglądałam się ich treningowi. Byłam nawet zadowolona, ze do drużyny dołączył na jakiś czas Lapras. Zamyślona zerknęłam w niebo. Może następnym mieście uda się zdobyć więcej informacji o team Rocket.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 10:32 am

Tak więc zaczął się trening. Pokemony bardzo się starały i zeszła im na tym trenowaniu jakaś godzina. Wkrótce stwory jednak się zmęczyły i teraz odpoczywały, a Lapras leniwie dobie pływał po stawie zadowolony z wodnej przestrzeni.

+ 0,8 do lv.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 10:36 am

Usiadłam pod jednym z drzew i przyglądałam się jak Lapras pływa sobie po stawie. Zamyśliłam się. cały czas martwiło mnie to po co team Rockets mógłby szukać Tria muszkieterów. Dla pieniędzy jak to mieli w zwyczaju? Czy może coś innego?
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 10:39 am

Tego nie mogłaś zrozumieć i byłaś bardzo zaniepokojona tą sytuacją. W końcu Mewtwo usiadł obok Ciebie.
- Nie powinnaś się tym tak zamartwiać, w końcu odkryjemy o co tu chodzi - powiedział, zapewne wyczytał Ci z myśli czym się tak martwiłaś.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 10:45 am

-Pewnie tak.- Westchnęłam. Zamyślona zerknęłam na Laprasa i małe pokemony. -Ale i tak nie podoba mi się to wszystko. Te mendy są zdolne do wszystkiego.- Mruknęłam i podrapałam się po policzku.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 10:51 am

Mewtwo potwierdził to skinieniem głowy. W zamyśleniu poruszał swoim ogonem jakby także o czymś rozmyślał. Chyba przypomniały mu się czasy, kiedy to eksperymentowali na nim w laboratorium. Lapras zaczął wozić na swojej skorupie Riolu i Larvitara.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 10:56 am

W końcu wstałam i zerknęłam na pokemony. -Dobrze, lepiej jak ruszymy w drogę.- powiedziałam. Lepiej, by było jakbyśmy doszli do Striatlon zanim się ściemni. Może tam uda się usłyszeć jeszcze jakieś informacje o Rocketsach.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 11:00 am

Szliście dalej. W końcu ujrzałaś Striatlon. Na tablicy ujrzałaś coś o ośrodku rekreacyjnym dla pokemonów. Mewtwo sam wszedł Ci do pokeballa. Było już jednak bardzo ciemni i raczej o rocketsach nic interesującego nie znajdziecie.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 11:04 am

Od razu skierowałam się do Centrum pokemon i do stołówki. Byłam głodna i moje pokemony pewnie też. W końcu tam też będzie można usłyszeć jakieś plotki lub inne informacje. Nigdy nic nie wiadomo.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 5:33 pm

Tak więc zabrałaś się za jedzenie. W pewnej chwili usłyszałaś, że zespół R może mieć kwaterę gdzieś w tym mieście bo czasem widuje się na jego peryferiach rakietowców. Po tym jak wzięłaś danie dla Mewtwo mogłaś iść do pokoju.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 5:37 pm

No ciekawe, ciekawe. Czy będzie można trochę pośledzić Rocketsów i być może dojść do ich kwatery. Odebrałam jedzenie dla Mewtwo i ruszyłam wynająć pokój. Podzielę się tymi jakże radosnymi Nowinami z legenda i może coś razem umyślimy.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 5:39 pm

Po chwili wynajęłaś pokój. Mewtwo tam od razu wyskoczył z pokeballa i nieco zgłodniały zabrał się za jedzenie.
- Dowiedziałaś się czegoś? - spytał.
Po tym jak kiedyś zbytnio sobie pozwalał z czytaniem Ci w myślach to rzadko korzysta z tej zdolności, chyba że zauważy coś naprawde niepokojącego.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 5:42 pm

-Tak. Podobno Rocketsi mają bazę w tym mieście. Widuje się ich czasami na peryferiach. Może uda się jutro jakiegoś znaleźć i pośledzić.- powiedziałam do Mewtwo. Być może zaczął już dorastać? albo po prostu poznał co oznacza słowo "prywatność".
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 6:56 pm

- O to nieźle - mina Mewtwo była lekko złowieszcza.
Po chwili skończył jeść i chyba się najadł. Larvitar i Riolu zadowoleni się ze sobą bawili, a legenda zajęła się czytaniem.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 6:58 pm

Zerknęłam która jest godzina i wzięłam piżamę z plecaka. Ruszyłam się przebrać do łazienki i może tez trochę odświeżyć. Riolu i Larvitar byli prawdziwymi łobuziakami. Jutro może uda się odnaleźć kryjówkę Teamu rockets.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 7:00 pm

Była już prawie dwudziesta. Wkrótce się umyłaś i przebrałaś a po Tobie na małą kąpiel wybrał się także Mewtwo. Riolu i Larvitar za ten czas się nieźle zmęczyli i położyli spać. Mewtwo też ziewnął i ułożył się przy ścianie na łóżku. Po tym już spał.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 7:04 pm

No cóż, dobry pomysł z tym spaniem. Podeszłam i ułożyłam się na łóżku. Ziewnęłam. Dobrze, by było się wyspać. W końcu mamy zadanie na jutro. Oby nic się nie skomplikowało. Pogłaskałam Riolu i próbowałam zasnąć.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 7:44 pm

W koncu zasnęłaś i śnił Ci się zespół R jako krwawe bestie... Zresztą tak było, przez nich zginęli Twoi rodzice. Obudziłaś się rano. Mewtwo już nie spał i czytał książkę, która go wyraźnie bardzo zaciekawiła. Riolu i Larvitar jeszcze spali.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 7:46 pm

Skrzywiłam się i usiadłam na łóżku. -Kuźwa, taki normalnie sen miły miałam...- mruknęłam i zerknęłam na Mewtwo. -Długo nie spisz?- Spytałam się go. Zerknęłam która dokładnie jest godzina i zwaliłam się z wyrka. Poszłam się przebrać do łazienki.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 7:57 pm

Była 9 rano.
- Już od dwóch godzin - odpowiedział Mewtwo.
Chyba miał spytać co Ci się śniło, jednak zrezygnował po tym jak zobaczył, że masz zły humor. Po chwili wróciłaś z łazienki już ubrana.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptyCzw Lip 18, 2013 8:02 pm

Rozejrzałam się po pokoju. -No to idziemy się rozejrzeć po peryferiach miasta. Może uda się wyśledzić jakiegoś Rocketsa.- powiedziałam i sprawdziłam czy Riolu oraz Larvitar jeszcze śpią. Chciałabym być tak beztroska jak oni, ale niestety już nic nie mogło wrócić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Czas na zemstę - Gra Yomi
Powrót do góry 
Strona 6 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Czas na zemstę - Gra Yomi
» 001 Yomi vs Cheren
» Yomi vs Roxie
» Safari Yomi
» Bank Yomi [Fay Reed]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG IronMan-
Skocz do: