Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czas na zemstę - Gra Yomi

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
AutorWiadomość
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 6:26 pm

- Cześć - przywitali się z Tobą.
I w tym momencie Ingo spadł kawałek mięsa do sosu i Ciebie nieco ubrudziło.
- Ups, przepraszam - powiedział chłopak i wytarł Ci chusteczką tą plamę, chociaż i tak został ślad.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 6:32 pm

-Nic się nie stało.- zapewniłam go. -Najwyżej po śniadaniu pójdę się przebrać.- Dodałam. Zerknęłam czy czasem nie idzie ktoś z moim zamówieniem. Zerknełam zamyślona w stronę okna. Martwiła mnie ta wiadomość od Skiro. Będę musiała bardziej uważać i nie dać się im przyłapać na gorącym uczynku.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 6:39 pm

Po chwili dostałaś swoje zamówienie. Mistrzowie metra zaczynali powoli załapywać jak się je tymi pałeczkami. Wkrótce uporali się z całym swoim daniem. Ty także zjadłaś, mimo wszystko szybciej od nich i dostałaś danie na wynos dla Mewtwo.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 6:43 pm

Wzięłam danie dla Mewtwo i zerknęłam na mistrzów metra. -Ile czasu zostaniemy w tym mieście?- Spytałam się ich. Jeśli się uda to może będę mogła się rozejrzeć po mieście i odnaleźć te magazyny czy tam tunele Rocketsów. I oczywiście sprawdzić co tam te gnoje trzymają.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 6:48 pm

- Może do jutra - powiedział Ingo. - Emmet jak zwykle chce pozwiedzać - na co biały się uśmiechnął bardzo zadowolony.
Dostałaś danie dla Mewtwo i mogłaś wracać do pokoju.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 6:55 pm

-Ok.- Odpowiedziałam. -To ja też trochę połażę i może potrenuje.- Dodałam i ruszyłam w stronę pokoju. Pokręcę się za jakimiś rocketsami albo może Mewtwo już złamał szyfr i wie gdzie mają wejście do tuneli.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 7:48 pm

Po chwili byłaś w pokoju.
- Mam całą mapę podziemi - pochwalił Ci się Mewtwo wyraźnie zadowolony z efektów swojej pracy.
Wziął od Ciebie swoje danie i pokazał Ci na ekranie całą sieć tuneli i większych pomieszczeń.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 7:51 pm

Przyjrzałam się mapie. -Gdzie jest najbliższe wejście?- spytałam się go zamyślona. Rozejrzałam sie i w końcu przypomniałam sobie o Pokenavie w plecaku. wyjęłam go i podałam Mewtwo. -Możesz zgrać mapę tych tuneli do pokenavu? Żebym się tam czasem nie zgubiła.- wyjaśniłam.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 7:53 pm

Mewtwo po chwili podłączył USB i zgrał mapę na pokenav. Najbliższe wejście było trzy domy dalej na lewo od wejścia pokecenter. Tak więc niezbyt daleko.
- Niepokoi mnie co mogą tam trzymać - powiedział Mewtwo w pewnej chwili.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 7:57 pm

-Mnie też.- skrzywiłam się. -Cały czas myślę o tych ludziach ze wszczepionymi genami pokemonów.- Pokręciłam głową. -zostajesz czy idziesz ze mną?- Spytałam się psychicznej legendy. Westchnęłam. Miałam tylko nadzieje, ze czasem nie natknę się na braci w najmniej odpowiednim momencie.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 7:59 pm

- Idę, przecież może być niebezpiecznie - powiedział Mewtwo jakby to znaczyło, że się o Ciebie martwi jako o swoją trenerkę.
Pokemon schował Ci się do pokeballa i mogłaś iść na małe poszukiwania.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 8:02 pm

Schowałam resztę pokemonów do balli i ruszyłam na poszukiwania tego wejścia. Szłam zgodnie z wskazówkami Mewtwo i pokenavu. Rozejrzałam się czy ktoś za mną nie idzie i zaczęłam szukać wejścia.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 8:05 pm

Nikt za Tobą nie szedł. Po chwili udało Ci się wejść ukrytym przejściem w ścianie budynku. O dziwo na dole na kogoś się natknęłaś. W pierwszej chwili się przestraszyłaś, ale to był... Skiro.
- Jak miło, że wpadłaś - powiedział, nastawiając swoją latarkę na bardzo słabe światło. - Emm... sorki, że mogłem wystraszyć - dodał po chwili.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 8:10 pm

-Taa... widzę, ze jeden złamany nos to ci za mało.- Mruknęłam. Zerknęłam na swój pokenav. -To gdzie jest to wejście?- Spytałam się chłopaka. Musiałam się dowiedzieć co tam takiego przetrzymują. Zerknęłam jeszcze czy nikogo jeszcze tutaj nie ma i skoncentrowałam się na chłopaku.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 8:13 pm

- No rety ja naprawdę niechcący... - bąknął i spuścił głowę.Po chwili was zaczął prowadzić i dotarliście do miejsca, gdzie było kolejne przejscie i już oświetlony tunel.
- Znalazłem się tu jakieś.. 10 minut temu i już znalazłem pierwsze pomieszczenie - powiedział. - Mają tu fuzję z Charizardem i Venusaurem - dodał po chwili.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 8:16 pm

-Jak miło.- skrzywiłam się. Ruszyłam za Skiro i się cały czas rozglądałam. Miałam nadzieje, ze nic za nami nie idzie. Team Rockets coraz bardziej zyskiwał w moich oczach miało cholernych psycholi bawiących się DNA. Za to powinni wieszać za jaja.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 8:21 pm

<A co z kobietami? O_O>

Tak więc szliście i Skiro w pewnym momencie pociągnął Cię w ciemną wnękę. Trochę Cię w siebie wcisnął, ale miał powód. Po chwili zobaczyłaś mężczyznę... tylko niezbyt normalnego. Miał jaszczurczy ogon zakończony płomieniem, skrzydła i jego skóra zdawała się być lekko pomarańczowa.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 8:25 pm

Człowiek genami Charizarda. Skrzywiłam się na to, że akurat musiałam siedzieć w jednym miejscu ze Skiro. Popatrzyłam na mutanta. Oni są chyba chorzy. Czyli prawdopodobnie tutaj mu się kręcić dużo więcej takich mieszanek.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 8:27 pm

Skiro też trochę to nie pasowało bo bał się, że znowu dasz mu z pięści, a jego nos ciągle miał na sobie ślady po poprzednim razie. W końcu gościu sobie poszedł. Chłopak odetchnął z ulgą i Cię puścił. Jego Giratina wychyliła się z cienia i pociągnęła go za nogawkę, wskazując skrzydłem kierunek.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyCzw Lip 25, 2013 8:29 pm

Popatrzyłam na jego Giratine i zerknęłam w kierunku którym ona pokazywała. Sprawdziłam nasze położenie na mapie w pokevanie i ruszyłam we wskazanym kierunku. Cały czas byłam ostrożna i się rozglądałam.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyPią Lip 26, 2013 7:42 am

Jak zauważyłaś w kierunku, który wskazała Giratina był chyna największy z magazynów. Jak tam dotarliście to ujrzałaś mnóstwo pudeł z napisami "TNT".
- Tu chyba trzymają większość ładunków wybuchowych... - powiedział Skiro. - Brr lepiej by ten Charizardowy tu nie wpadł - mruknął.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyPią Lip 26, 2013 7:47 am

-Zawsze można go jakoś znokautować.- Mruknęłam. -Ładunki wybuchowe... jak miło.- Skrzywiłam się i rozejrzałam. Być może trzymają tutaj nie tylko ładunki wybuchowe, ale może i coś jeszcze? -Gdzie oni mogą tworzyć te hybrydy?- spytałam się Skiro.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyPią Lip 26, 2013 3:50 pm

Chłopak się zamyślił.
- Cóż, jak pamiętam z dzieciństwa to oni zabierali mnie w góry... Tam widziałem dużo pokemonów i badanych ludzi... - powiedział Skiro.
Trzymali tu jeszcze jakieś nieoznakowane skrzynie.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyPią Lip 26, 2013 3:56 pm

Zaczęłam oglądać te skrzynie. -Domyślasz się co w nich może być?- spytałam się. Zamyślona popatrzyłam na Pokenav. Czyżby jakieś narzędzia potrzebne do manipulowania przy DNA? Albo kolejne bomby?
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 EmptyPią Lip 26, 2013 4:07 pm

Po chwili Skiro ostrożnie otworzył jedną ze skrzyń tak, żeby można ją było z powrotem złożyć i by nie widziano śladów otwierania. Były tu jakieś części i przewody.
- Chyba to do tego wiertła - powiedział chłopak, oglądając wszystko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 23 Empty

Powrót do góry Go down
 
Czas na zemstę - Gra Yomi
Powrót do góry 
Strona 23 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Czas na zemstę - Gra Yomi
» 001 Yomi vs Cheren
» Yomi vs Roxie
» Safari Yomi
» Bank Yomi [Fay Reed]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG IronMan-
Skocz do: