Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Głuchego... halo...?

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
AutorWiadomość
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 11:01 am

W końcu przeciwnik padł a twój podopieczny zyskał 0,6lv. Aż dziwne, że był tak słaby.
- A już myślałam, że ktoś z dobrymi pokemonami.
Właściwie to przypał, że jedyną osobą jaka jak na razie z tobą wygrała jest Vanessa.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 11:44 am

Nie mogę jakoś przeżyć, że Venessa jako jedyna ze mną wygrała a nikt inny nie potrafi. Rozglądam się dalej po tej arenie a potem ruszam dalej w stronę motoru. Zastanawiam się czy też gdzieś w pobliżu nie zrobić sobie obozu i odpocząć od dzisiejszego dnia. Chowam Bulbe do pokeballa.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 11:50 am

Ruszyliście w dalszą drogę. Nie można zaprzeczyć, że starcie tego uśmieszku było najlepszą rzeczą jaka was dzisiaj spotkała. Po dłuższej chwili znaleźliście się na wzniesieniu. Doskonale bylo z niego widać miasto oraz długą drogę do niego. Akurat do wieczora dojdziecie.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 11:54 am

Ruszamy dalej i rezygnujemy z robienia postoju. Idziemy spokojnie i się rozglądam czy nie ma nic ciekawego w okolicy. Myślałem, że silniejszy będzie ten trener. Na razie ty mnie tylko pokonałaś i pewnie jesteś z siebie dumna co ?Łapie dziewczynę za rękę i zerkam na nią. Ciekawe ile jeszcze km nam zostało do miasta.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 11:59 am

Dziewczyna była zachwycona swoim zwycięstwem.
- No po prostu miałeś szczęście że na takich cieniasów trafiasz.
Powiedziała zadowolona z całej tej sytuacji. Szliście sobie tak dalej, aż zauważyłeś, że nie masz pokeballa z aerodactylem a coś spiernicza w krzakach.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 12:04 pm

Wypuszczam szybko Weavile i Bulbasaura. Gonimy tego złodzieja. Biegnę ze wszystkich sił by tylko dorwać złodzieja i odzyskać przyjaciela. Bulbasaur poślij w kierunku złodzieja Energy Ball a ty Weavile Ice Punch, może któreś z was trafi w niego.Nawet nie chce wiedzieć złodziej co z nim zrobię jak go dorwę.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 1:09 pm

Ice punch to atak kontaktowy ale mniejsza. W końcu dobiegliście do jakiegoś krzaka, który trząsł się zabawnie. Co tam mogło być?
Gra Głuchego... halo...? - Page 11 150px-216Teddiursa
Gdy tylko was zauważył to wlazł na drzewo i schował się w jego liściach.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 1:43 pm

Ale słodziak, pewnie uznał, że pokeball to zabawka. Jak tylko dam radę to go skanuje by się więcej o nim dowiedzieć. Chowam swoim pupili. Chodź mały nie jestem zły już na ciebie, nic ci nie grozi. Wyjmuję jakiś smakołyk i kładę niedaleko drzewa. Mam nadzieję, że maluch zejdzie.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 1:45 pm

Pokemon był lekko nieufny, w końcu ledwo uniknąl energy balla. Siedział na drzewie, przez co pokedex nie mógł go namierzyć.
- Wreszcie cię dogoniłam.
Powiedziała Vanessa gdy tylko dotarła na miejsce.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 1:50 pm

Mały wiem, że ten atak od mojego przyjaciela był nie potrzebny ale zabrałeś mojego przyjaciela, nie mówię, że celowo ale jednak. Nie jestem zły i proszę zejdź do mnie i do Venessy. Pokazuje dziewczynie tego słodkiego pokemona. Robię krok w tył by pokazać misiowi, że nie mam złych zamiarów wobec niego. Jak tylko będę mógł go skanować to skanuje.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 3:59 pm

Cytat :

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 150px-216Teddiursa
Nr w Dexie: #216
Nazwa: Teddiursa
Płeć: Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Male
Charakter: Jest to płaczliwy pokemon, który doskonale wie jak wykorzystać swoją "słodycz". Kocha on wszelkiego rodzaju piłki i kule.
Typ: Normalny
Lvl: 10
Ataki: Scratch, Leer, Lick, Fake Tears, Covet, Fury Swipes
Zdolność: Quick Feet

Pokemon ześlizgnął się po pniu i zrobił te swoje duże słodkie oczka. Dziewczyna aż miała nogi z waty a gdy po policzku miśka spłynęła łza to już w ogóle. Teddiursa spojrzał na ciebie tymi błyszczącymi ślepkami i... przytulił się do pokeballa.
-On jest taki śliczny...
Tylko pisnęła dziewczyna.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 4:18 pm

Jest śliczny i nie ma co się na niego złościć ponieważ nie zrobił tego celowo. Kucam przy małym pokemonie. Chcesz może mały dołączyć do nas ? Głaszczę małego misia po główce, mając nadzieje, że do nas dołączy bez żadnych problemów. Kładę jeszcze więcej karmy. Teddiursa może mi oddasz pokeballa z Aerodactylem ? Chciałbym odzyskać przyjaciela i daje ci słowo, że kupie ci taką samą piłkę.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 4:24 pm

Pokemon przymknął oczka i zaczął wcinać karmę. Po chwili kiwnął głową na znak że się zgadza po czym odwrócił się na chwilę i zrobił złowrogą minę. Jaka szkoda, że tego nie widzieliście.
- No to weźmy go jest taki słodki.
Powiedziała Vanessa a misio się odwrócił i oddał ci pokeball.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 4:33 pm

Biorę od misia pokeballa. Dziękuje.Dotykam pokeballem misia i czekam aż się zapali światełko a potem ruszam do miasta. Pewnie już na daleko nie zostało.Wypuszczam Teddiursa a potem go biorę na barana jeśli chce a potem Aerodactyla. Witaj ponownie stary, to jest sprawca twojego porwania ale już jest okey i nie miej do niego urazy.Mam nadzieję, że Aero nie będzie miał pretensji do miśka.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 4:37 pm

Misio z chęcią dal się ponieść. Gdy tylko wziąłeś go na barana zrobił minę typu "a tachaj mnie głupcze". Jaka szkoda, że tego też nie widziałeś. Po chwili wypuściłeś aerodactyla, który nie wiedział zbytnio o co chodzi. W końcu był w pokeballu i nie widział co się dzieje na zewnątrz.
- Jest tak słodki jak Lucario przed ewolucją.
A ta przeżywa... jak stonka wykopki.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 4:45 pm

Wiem, że jest słodki. Idziemy i idziemy a ja widzę jak się zbliżamy do miasta. Jak tylko dojdziemy to idziemy do pokoju a potem tylko szykuję się do snu. Chowam Aerodactyla. Venessa może chcesz ponieść Teddiursa ? Zresztą głupie pytanie zadałem. Daję dziewczynie małego misia i zaraz pewnie się zacznie paplanie typowo damskie.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 4:53 pm

Dziewczyna wzięła pokemona i zaczęła się rozczulać nad tym jaki to on fajny nie jest. W końcu dotarliście do miasta, i tak jak chciałeś szykowaliście się do snu. W końcu usnęliście, lecz coś nie dawało ci spokoju. W środku nocy obudziłeś się zlany potem, nie było ani pokeballi ani teddiursa.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 5:00 pm

Rozglądam się uważnie i szukam swoich pupili. Przeszukam całe miasto by tylko odszukać swoich towarzyszy, ciekawe co się z nimi stało. Venessa obudź się, nie ma moich pokeballi, sprawdź czy twoje są. Pewnie Teddiursa wziął je do zabawy. Jeśli go nie ma w pokoju to przeszukuje dokładnie całe pokecenter a potem całe miasto.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 5:02 pm

Pokeballi Vanessy także nie było... Wredny miś... Dziewczyna szybko się ogarnęła i wybiegła za tobą z pokecenter, gdy tylko się okazało, że jest tam pusto.
- Powyrywam mu te słodziutkie łapki...
Chyba nic z jej groźby nie będzie.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 5:15 pm

Nawet nie wiemy gdzie go szukać. Fuck fuck fuck. Idę do motoru i sprawdzam stan paliwa a potem szukam tego misia, nie mógł daleko odejść, przecież ma tak małe łapki. Nogi z tyłka mu wyrwę jak go dorwę, raz rozumiem ale drugi raz to za dużo. Jeżdżę motorem po całym mieście z nadzieją, że znajdę tego złodziejaszka.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 5:22 pm

Jeździliście dość długo aż w końcu zobaczyliście coś w parku. Ten teddiursa gra sobie w kulki waszymi pokeballami. Jakiś walnięty, pewnie tylko dlatego przyłączył sie do was.
- Widzę go.
Powiedziała Vanessa tak abyś ją usłyszał.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 5:29 pm

Schodzę powoli z motoru i ruszam w stronę miśka stanowczym krokiem. Niech ja go dostanę.Jak już będę bliżej pokemona to zaczynam biec w jego stronę. Venessa zajmij się pokeballami a ja się zajmę łobuzem. Łapie misia w obie ręce. Słuchaj nie możesz tak znikać i to jeszcze z naszymi pokemonami. Mam ochotę cię ze skóry obedrzeć.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 5:33 pm

Dziewczyna pozbierała pokeballe a mały misio zrobił te swoje duże oczy i znów zaczął płakać. Jego oczy tak błyszczały a on zakrywał się łapkami. Aż nawet dziewczyna nie mogla się na niego gniewać.
- Ale... ale one jest taki...
Zacinała się wpół zdania.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 5:48 pm

Nie ma ja przebacz. Mały nie rozklejaj się tylko zrobiłeś źle. Mówiłem, że ci kupie podobne kulki do naszych, mówiłem prawda ? To kupie ale więcej nie tykaj naszych pokeballi, jasne ? Jestem bardzo poważny dla małego nicponia, jeśli nie będę to może się więcej takich rzeczy zdarzyć. Jak już sobie wszystko wyjaśnimy to wsiadamy na motor i ruszamy z powrotem do pokecenter.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 EmptyPon Lip 29, 2013 5:51 pm

W końcu wróciliście, słońce już wschodziło a wy tacy wyczerpani... Misiek chyba wziął sobie do serca twoje słowa albo jest bardzo dobrym aktorem. W każdym razie przysporzy jeszcze niejednego problemu.
- No to dobranoc.
Powiedziała Vanessa i padła na łóżko.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Sponsored content





Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Głuchego... halo...?
Powrót do góry 
Strona 11 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
 Similar topics
-
» 001 Pewter Gym Głuchego
» Zapis do Głuchego klanu.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: Bez MG-
Skocz do: