Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 A idź ty mutancie - Klaudia

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next
AutorWiadomość
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptySob Lip 27, 2013 8:01 pm

Arceus wykrzywił usta w grymasie "wiedziałem, że się zgodzicie".
- Musielibyście ukryć kryształy i zniszczyć krąg na spear pillar.
Rzekł zwięźle, bez żadnych wyjaśnień. Zawsze tak miał?
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptySob Lip 27, 2013 8:04 pm

Ale ja się nie zgadzałam tylko spytałam...
- Aha... - powiedziałam.
No to czekają nas kolejne dni wędrówki. Przynajmniej nie mówi okrężnie i nie trzeba się domyślać.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptySob Lip 27, 2013 8:07 pm

Ale koniec waszego urlopu... i co teraz? William zrobił niezadowoloną minę.
- Ale to tam przy okazji, najważniejsze to ukryć kule.
Dodał jeszcze arceus. Znów wygrał i zniknął zostawiając po sobie te dwa kamienie, które pozwoliły wam przyzwać palkię i dialgię.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptySob Lip 27, 2013 8:09 pm

Westchnęłam. Znowu zniknął... Spojrzałam na te dwa kryształy i je wzięłam.
- No to trzeba będzie coś z tym zrobić - stwierdziłam i schowałam sobie jeden do plecaka, a drugi dałam Williamowi.
Zerknęłam czy moje pokemony się wybawiły.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptySob Lip 27, 2013 8:15 pm

Pokemony się wybawiły jak szalone. W końcu mogliście ruszyć na przód.
+ 0,2lv a co mi tam Wink
- Nie byłoby łatwiej... Mam pomysł.
Powiedział po chwili William i spojrzał na ciebie znacząco.
- Może wypuść darkraia.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptySob Lip 27, 2013 8:17 pm

Cieszyłam się, że pokemony dobrze się bawiły za ten czas. Zdziwiłam się na słowa chłopaka.
- Um, no dobra - powiedziałam.
Tak więc po chwili wypuściłam Darkraia. Byłam ciekawa co William takiego mógł wymyślić związanego z tym pokemonem.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptySob Lip 27, 2013 8:25 pm

Chłopak podał mu adamant orb i pokazał jedyny tutaj głaz.
- Słuchaj Darkrai. Wsadź to w cień tego kamienia.
Tak jak rzekł, tak pokemon zrobił. kryjówka prima sort, ale drugiego nie można ukryć zbyt blisko.
- Jeszcze jeden został.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptySob Lip 27, 2013 8:29 pm

- No super - powiedziałam.
Schowałam Darkrai do balla, chyba że chciał być poza nim to go zostawiłam. Siadłam na rower i wróciłam z Williamem w drogę powrotną do miasta.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptySob Lip 27, 2013 8:31 pm

W końcu dotarliście na miejsce, a gdy tylko się zatrzymaliście chłopak zaczął wyjadać ciastka z koszyka.
- No co, jeszcze zjawią się parasy i nam zeżrą.
Stwierdził lekko przytłumionym przez jedzenie głosem.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptySob Lip 27, 2013 8:32 pm

Zaśmiałam się.
- Hej, ja też chcę - powiedziałam po chwili i także zabrałam się za wcinanie ciastek rozbawiona.
W końcu jak zjedliśmy to oddałam z nim rowery. To co by porobić teraz...?
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptySob Lip 27, 2013 8:35 pm

W sumie było już ok 15, tak więc najgorszy upał. William usiadł w cień i zaczął się zastanawiać.
- Może pójdziemy do tego kina w następnym mieście?
Spytał, w końcu te 2 godziny drogi to nie jest tak wiele.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptySob Lip 27, 2013 8:37 pm

Zamyśliłam się chwilkę.
- No dobra, to chodźmy - powiedziałam.
Miałam nadzieję, że zniesiemy ten upał. Wzięłam dwie butelki w piciem i po chwili schłodziłam je swoimi lodowymi mocami. Byleby nie zamrozić... Będziemy mieć fajne zimne napoje.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptySob Lip 27, 2013 8:42 pm

Zamroziło się tylko dno ale reszta była lodowata jak natura chciała. Po chwili ruszyliście na przód. Ścieżka była prosta i długa. Dookoła widniały same łąki i... Tauros. Wielkie bydle gotowe w każdej chwili zaatakować.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptySob Lip 27, 2013 8:47 pm

Dałam Williamowi jeden z takich napoi. Popijałam zadowolona swój schłodzony napój, kiedy dostrzegłam Taurosa. Zeskanowałam stwora pokedexem i wypuściłam Darkrai z balla. A niech sobie on powalczy, pewnie mu świetnie pójdzie jako legendzie.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptyNie Lip 28, 2013 8:29 am

Cytat :

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 128Tauros
Nr w Dexie: #128
Nazwa: Tauros
Płeć: A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Male
Charakter: Jest to gniewny pokemon, gotowy zaatakować wszystko co się rusza. Bardzo ciężko nakłonić go do współpracy, no ewentualnie jedzeniem.
Typ: Normalny
Lvl: 13
Ataki: Tackle, Tail Whip, Rage, Horn Attack, Scary Face
Zdolność: Intimidate

Legenda legendą a tauros zaczynał szykować się do ataku. Kilka parsknięć, uderzeń trzema ogonami i złowrogi ryk. Czas na walkę.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptyNie Lip 28, 2013 9:54 am

Tak więc czas na strategię.
- Zacznij od Quick Attack, żeby wyprzedzić jego pierwszy ruch , po czym wykorzystaj to, że jesteś bardzo blisko niego i Thunderbolt! Jak co gdy użyje Horn Attack to zaraz potem zablokuj mu ten ruch przy pomocy swojego Disable, po czym Blizzard, żeby trochę go przymrozić! Potem wskocz do cienia i szybko przesuń się za niego i X-scissor! Następnie poleć w górę, aby nie mógł cię dosięgnąć i Thunderbolt! - wydawałam komendy.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptyNie Lip 28, 2013 11:07 am

Tauros zaczął od scary face i zmniejszył szybkość twojego pokemona. Ten wyprowadził quick attack podczas gdy poke byk zaatakował swoim horn attack. Oba pokemony oberwały a po chwili twój podopieczny dodał do wszystkiego thunderbolt. Później poło disable i blizzard. Na koniec X-scissor i tackle przeciwnika.
Tauros: 50%
Darkrai:75%
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptyNie Lip 28, 2013 11:10 am

- Teraz zacznij znowu od Quick Attack i wykorzystaj ten syzbki ruch, by naładować Thunderbolt i uderzyć pokemona jak tylko do niego dotrzesz! Następnie schowaj się w cień i ukryj się w cieniu jakiegoś drzewa, by nie mógł cię znaleźć. Jak będzie zdezorientowany sytuacją to wyskocz i uderz Blizzard, po czym popraw jeszcze X-scissor! - wydawałam komendy.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptyNie Lip 28, 2013 11:16 am

W końcu pokemon... zwiał.
Darkrai: +0,4lv
Wcale nie był taki zadziorny albo coś go spłoszyło. Kto wie, w każdym razie nici z tego pokemona.
- Nie był wcale taki silny.
Stwierdził po chwili William.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptyNie Lip 28, 2013 11:23 am

Westchnęłam zrezygnowana. A fajny by był taki Tauros...
- No dobra, to chodźmy dalej - powiedziałam. - Świetnie walczyłeś, Darkrai - pochwaliłam swojego pokemona i schowałam go do pokeballa.
Ruszyłam w dalszą drogę.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptyNie Lip 28, 2013 11:30 am

Po kilkudziesięciu minutach dotarliście do miasta. Wreszcie, wreszcie miasto.
- No to czas do kina.
Powiedział uradowany William.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptyNie Lip 28, 2013 11:34 am

Ucieszyłam się. Poszłam z chłopakiem do kina i zobaczyłam co oni tam teraz puszczają. Mogę pójść nawet na horror, ale najbardziej lubię te sf... Avengers i takie tam rzeczy wymyślone. Wkrótce jak zdecydowaliśmy na co pójdziemy to kupuję bilety i ewentualnie jak jest to jeszcze biorę napoje i popcorn.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptyNie Lip 28, 2013 11:47 am

Poszliście na jakieś dziwne SF a dokładniej remake obcego. Dokładnie ta sama fabuła lecz dużo lepsze efekty. Film był straszny ale i też interesujący.
- Chciałbym tak silnego pokemona.
Stwierdził w końcu William gdy pokazano królową.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptyNie Lip 28, 2013 11:57 am

- Hah ja też... - powiedziałam do niego.
Wykorzystałam tam okazję i tuliłam się w trakcie seansu do chłopaka. Bardzo podobało mi sie takie siedzenie z nim w kinie.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 EmptyNie Lip 28, 2013 12:00 pm

Po około godzinnym seansie mogliście wyjść. Film był straszny ale i tak fajnie się go oglądało. Ci kosmici... i w ogóle wyjadanie mózgów oraz inne rzeczy. Będzie się śniło po nocy.
- Jak ci się podobało?
Spytał William.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Sponsored content





A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
A idź ty mutancie - Klaudia
Powrót do góry 
Strona 10 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next
 Similar topics
-
» A idź ty mutancie - Klaudia
» Klaudia vs. Roark
» Klaudia vs Gardenia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: Bez MG-
Skocz do: