Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 A idź ty mutancie - Klaudia

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
AutorWiadomość
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 9:14 am

- O świetnie - pochwaliłam Ponytę i Blitzle.
Jeśli jeszcze mieli siły to kazałam im poćwiczyć trochę na drzewach. Po chwili użyłam lodowej płytki. No i mogę zacząć swoja naukę Blizzard. Będę musiała się uważnie przyjrzeć temu atakowi.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 9:18 am

Pokemon zaczął kumulować energię między swymi łapami a ta zaczęła wirować wokół własnej osi. w sekundę później i powietrze zaczęło wirować i marznąć. Bryłki lodu lodowaty wiatr to wszystko otaczało pokemona aż ten pchnął wszystko na przód pozbawiając kilku drzew liści.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 9:22 am

Przyglądałam się uważnie temu. Dobrze, że byłam lodowego typu teraz bo by mi nos zamroziło. Tak więc zabrałam się za skumulowanie swojej lodowej energii między dłońmi, z czasem dając jej coraz więcej by powietrze wokół mnie zamarzało i wytworzyło się bryłki lodu. Po tym uwolniłam całą tą energię w jednym kierunku, byleby nie w kogoś.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 9:30 am

Nie było takie trudne na jakie wyglądało co nie? W końcu zmroziłaś kolejne drzewa.
- Ja mogę spróbować?
Spytał William i zacżął kumulować między dłońmi mrok. W końcu udało mu się wykonać coś na ksztalt kuli cienia. W tym czasie twoim pokemonom znudziły się już ćwiczenia, ale jeszcze miały trochę sił na dalszy trening.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 9:41 am

- O fajnie - powiedziałam widząc to, co zrobił William. - Dzięki za naukę - powiedziałam do Darkrai i poszłam do swoich pokemonów. - No dobra, to teraz każdy bierze coś ciężkiego i staramy się to donieść czy też dotoczyć... tam - powiedziałam, wskazując na skałę jakieś 100 metrów od nas. - Magikarp i Clamperl, wy starajcie się coś zapchać do nie do brzegu przy tamtym punkcie - powiedziałam do stworków.
Po chwili ja także postanowiłam nieco poćwiczyć siłę i zmieniłam typ na trawiasty tak dla oswojenia się z nim.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 9:45 am

Pokemony zaczęły dalej trenować. I co prawda nieźle się namęczyły. W końcu miały dość.
+1 lv
Dwa z twoich pokemonów zaczęły się świecić... Ciekawe.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 9:46 am

Ucieszyłam się na to, jak zobaczyłam ze dwa z moich stworków zaczęły się świecić. To pewnie dzięki temu treningowi Gligar i Clampearl zaczęły ewoluować pod wpływem przedmiotów. Wyjęłam pokedex i jak tylko ewoluowały to je skanuję.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 9:56 am

Cytat :
A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 472Gliscor
Nr w Dexie: #472
Nazwa: Gliscor
Płeć: A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Male
Charakter: Jest to waleczny pokemon. Dumny i honorowy.
Typ: Ziemia/Lot
Lvl: 11,9
Ataki: Poison Sting, Sand-Attack, Harden, Brick Break, Earthquake, Knock Off, Poison Jab, Thunder Fang, Ice Fang, Fire Fang
Zdolność: Sand Veil

Cytat :
A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 200px-367Huntail
Nr w Dexie: #367
Nazwa: Huntail
Płeć: A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Female
Charakter: Mściwy stworek, który długo chowa urazy. Można go przekupić tylko wykwintnymi smakołykami.
Typ: Woda
Lvl: 12,7
Ataki: Water Gun, Clamp, Whirlpool, Iron Defense, Bite, Screech
Zdolność: Swift Swim

No było nieźle. Nie ma co... Pokemony twoje ewoluowały i wzrosły w siłę.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 9:59 am

- Whee! - przytuliłam do siebie uradowana stworki.
Cieszyłam się z tego, że ewoluowały. Wkrótce dałam swoim pokemonom jeszcze smakołyki jako nagroda za trening i pochowałam do balli wszystkie prócz Darkraia i Deino, którą wzięłam sobie na ręce.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 10:03 am

Pokemony też cię przytuliły, a właściwie huntail owinął się dookoła ciebie.
- No to świetnie.
powiedział William spoglądając na dwa maluchy a na Arceusie to w ogóle wrażenia nie zrobiło.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 10:09 am

Zerknęłam na Arceusa i jeszcze chwilę tuliłam swoje stworki. Po tym wydostałam się z ich objęć i przytuliłam się do Williama.
- No to czas ruszać dalej - stwierdziłam i pocałowałam go namiętnie.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 10:12 am

Pokemon dalej sobie leżał i spoglądał na jezioro. W końcu wstał i zanurzył się w wodzie.
- On zwariował.
Powiedział William i podbiegł do wody. Po chwili Arceus się wyłonił z jakąś płytką?
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 10:16 am

Ja także pobiegłam do wody.
- Znowu płytka w niespodziewanym miejscu... - powiedziałam zaskoczona.
Po chwili dotknęłam płytki i zerknęłam jaki ma na mnie efekt.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 10:18 am

Krótko mówiąc rozpadłaś się. Byłaż dziwną mazią leżącą na trawie...
- Fuj... a nie mówiłem, że tak będzie.
Stwierdził William.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 10:32 am

Aż mi też było nieprzyjemnie. Szybko zdjęłam z siebie efekt tej płytki.
- Bleeeee - wykrzywiłam się jak już wróciłam do normalnej postaci. - To było dziwne tak leżeć w tej trafie jako niekształtne coś... - mruknęłam.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 12:19 pm

William również zrobił duże oczy.
- Mogłaś spróbować zmienić się w kształtne coś.
Stwierdził rozbawiony i cie pocałował. Chyba teraz znalazłaś wodną płytkę.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 2:35 pm

- To następnym razem - powiedziałam do chłopaka.
Przynajmniej mam kolejną płytkę do kolekcji. Ruszyłam więc z nimi w drogę. Jeszcze niedługo i Arceusa odzyska ciało... No i nie będziemy musieć tak się śpieszyć.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 2:39 pm

Niedługo... kula migotała coraz częściej.
- Niedługo powinniśmy zobaczyć...
Zaczął William gdy ukazała wam się mała wioska pełna różnych zagród z miltankami, taurosami i innymi pokemonami tego typu. Nawet ponyty były.
- Hodowlę bydła i koni.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 2:45 pm

- Ale super - powiedziałam.
Wypuściłam swojego Ponytę. Tutaj przecież były stworki takie jak on... No to chyba tutaj się teraz zatrzymamy. No i kula migotała już dosć często.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 2:48 pm

Konik ucieszył się bardzo i zaczął biegać dookoła jak szalony. Tętent kopyt hodowanych tam zwierząt docierał aż do was, niesamowite odczucie.
- Może nas przenocują.
Rzekł chłopak.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 2:57 pm

- No - powiedziałam i rozglądałam się wokoło zaciekawiona.
Dałam Ponycie przysmaki i szłam dalej. W końcu wskoczyłam konikowi na grzbiet, chcąc sobie trochę pojeździć. Fajnie tak było...
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 2:59 pm

Konik nie przyzwyczaił sie jeszcze do takiego ujeżdżania lecz dość dobrze sobie radził. Wkrótce byliście wszyscy na miejscu a waszym oczom ukazał się staruszek, który siedział na swym bujanym fotelu a obok leżał pies z oklapniętymi uszami. Zupełnie jak w jakimś westernie.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 3:23 pm

Zsiadłam z Ponyty i dałam swojemu konikowi garść smakołyków. Ujeżdżanie to by było jakbym siodło i uzde miała, podkowy w sumie też...
- Dzień dobry - przywatałam się ze staruszkiem.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 3:27 pm

Ten chyba zasnął bo nic nie odpowiedział. Z domu wybiegła dziewczynka i spojrzała na konika.
- O matko, jaki fajny.
Powiedziała jakby nie miała za sobą całej zagrody z identycznymi pokemonami.
- Co was sprowadza na to odludzie?
Spytała radośnie.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 EmptyCzw Lip 25, 2013 3:30 pm

- Trochę podróżujemy po regionie - powiedziałam do dziewczynki. - I ogólnie to szukamy noclegu - wyjaśniłam krótko.
Spojrzałam na Williama i poklepałam Ponytę po szyi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
A idź ty mutancie - Klaudia
Powrót do góry 
Strona 3 z 21Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
 Similar topics
-
» A idź ty mutancie - Klaudia
» Klaudia vs. Roark
» Klaudia vs Gardenia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: Bez MG-
Skocz do: