Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pogoń Azyla za ojcem.

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 7 EmptySro Sie 14, 2013 10:13 am

Jon usiadł na tarasie i tak sobie zasnął na słoneczku. Pokemony się bawiły a Phanpy spała u boku Taurosa. Nie masz nic do roboty, nagle ci przychodzi pomysł by samemu sobie potrenować by zwiększyć swoją wydolność fizyczną.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 7 EmptySro Sie 14, 2013 10:18 am

Powiedziałem do Charmeleona aby użył Rock slide a ja bede przenosił te kamienie z miejsca na miejsce.
-Przydałby mi się trening. Jestem zbyt chudy. - powiedziałem do swojego ognistego smoka. Po jakimś czasie gdy się zmęczyłem to wypiłem sok i powiedziałem:
-Idę złapać jakiegoś pokemona. Już z miesiąc nikogo nie złapałem. Latios poczeka. Idę. - poszedłem w las tam gdzie Latios został zraniony.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 7 EmptyCzw Sie 15, 2013 1:22 pm

Idziesz przed siebie i nie wziąłeś ani jednego pokemona. Jon zaskoczony tym ruchem bo sobie pomyślał, że na smycz go złapiesz albo ręcznie Very Happy Słońce było bardzo wysoko a ty nic nie widziałeś za bardzo, znalazłeś się w końcu przy miejscu zranienia Latiosa. Coś nagle ci przemknęło przed nosem, było szybkie i bardzo skoczne.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 7 EmptyPią Sie 16, 2013 12:28 pm

-Wtf, jak to nie wziąłem pokemona żadnego. - zmartwiony oglądałem się w około, i gdy już miałem zawracać zauważyłem że coś przemknęło mi przed oczami. Wyciągnąłem szybko pokedex i skanowałem wszystko wokół siebie aby wychwycić to co przed chwilą się pokazało.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 7 EmptyPon Wrz 09, 2013 2:57 pm

Sorry że dopiero teraz ale w weekendy nie pracuje jako MG.
____________________________________________________
Kręciłeś się wokół ale pokedex nie wykrył żadnego pokemona więc go znów schowałeś, wtedy znów coś śmignęło ci przed oczami tym razem zauważyłeś kierunek w którym zmierzał nieznany ci obiekt. Nieznana ci rzecz zniknęła w jaskini, którą mogłeś dostrzec z miejsca w którym stałeś.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 7 EmptyPon Wrz 09, 2013 7:37 pm

-Dobra Jon, dzięki za pomoc w poskładaniu Latiosa ale ja już muszę zmykać. Narazie. - odebrałem swoje pokemony od Jona i machając ręką pobiegłem w stronę jaskini.
-Wychodź Charmeleon. Rozświetlisz mi drogę. - powiedziałem stojąc przed wejściem do ciemnej jaskini. Mimo wszystko wszedłem tam i trzymając się obok swojego pokemona, ruszyłem w ciemno z pokedexem w ręce gotów zeskanować jakikolwiek ruch.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pogoń Azyla za ojcem.
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» GYM - Próba Azyla

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG DarkSoul-
Skocz do: