Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Patrix i Saffari

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 4:19 pm

Znowu się przewróciłem, ale na szczęście nie na twarz jak to zazwyczaj jest. Od razu poszedłem po mojego Snivy'ego i schowałem go z powrotem do plecaka. Nie miałem pojęcia o co się potknąłem. Gdy kopnąłem w to miejsce, o które się potknąłem w końcu zauważyłem o co. Był to kameleon. Zacząłem mu się przyglądać nie budząc go przy tym. Jednak po chwili oglądania postanowiłem zostawić go w spokoju i ruszyć dalej szukając czegoś wartego uwagi.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 4:25 pm

Ruszyłeś w dalszą drogę czując że coraz bardziej powieki opadają ci na dół. Po jakimś czasie była już 1:14, a ty coraz bardziej się niepokoiłeś że coś nagle wyskoczy zza drzewa i cię zaatakuje. Zauważyłeś kolejne skrzyżowanie : Prosto, Lewo lub Prawo.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 6:30 pm

Po dojściu do skrzyżowania coraz bardziej oczy mi się zamykały. Wybranie drogi było dla mnie już trochę większym wyzwaniem gdyż coraz bardziej przysypiałem. Lecz udało mi się pokonać tą przeszkodę i ruszyłem w prawo na skrzyżowaniu. Gdy już przeszedłem mały kawałek drogi postanowiłem znaleźć jakiegoś miejsca na przespanie się chociaż na chwilę.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 8:26 pm

Skręciłeś w prawo, i wlokłeś się powoli dróżką która robiła się coraz ciaśniejsza. Nagle dotarłeś do niewielkiego otworu między krzakami. Przecisnąłeś się przez to i znalazłeś się na polu 50mx50m na którym był domek (a raczej duża altanka), stawek i piękny ogród. W domku paliło się światło. Całe pole było otoczone drzewami. Niewiarygodnie wielki musi być ten las.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 8:40 pm

Gdy się doczołgałem do tego domku z pięknym ogrodem, postanowiłem zapiekać do drzwi. Gdy mi ktoś otworzył spytałem się czy mógłbym przenocować w tym domu choćby na podłodze.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 8:48 pm

Otworzyła ci młoda dziewczyna, na oko 25 lat i zaprosiła do środka.
-Co tutaj robisz o tej godzinie. W saffari w środku lasu jest niebezpiecznie o 2 w nocy. - skarciła ci i dała koc.
-Możesz przenocować tutaj na sofie, akurat się kładłam spać. W lodówce masz naleśniki, to sobie podgrzej jak jesteś głodny w mikrofalówce, i zimną colę do picia. Dobranoc. - nie dała ci nawet powiedzieć słowa i poszła do góry po schodkach.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 9:03 pm

Szybko poszło, pomyślałem sobie. Wyciągnąłem z plecaka trawiastego węża i położyłem go obok siebie. Od razu poszedłem się położyć by mieć na rano choć trochę sił. Dziewczyna dała mu tyle informacji, że prawie nic nie zrozumiałem.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 9:18 pm

Niemal od razu zasnąłeś. Śniło ci się że stado Hoot'Hoot'ów nasrało na was, i cali byliście w gównie. Potem jeszcze te Venonaty które zaczęły to jeść ... bleee.

Obudziłeś się zalany potem jakby z koszmaru i w ogóle nie chciało ci się jeść. Zjebany sen.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 9:29 pm

Boże znowu koszmar? Same koszmary mi się śnią w tym safari. I te Venonat'y mnie chyba będą prześladować w snach przez resztę safari. A taką miałem ochotę na te naleśniki, ale zawsze coś mi się musi przyśnić. Gdy już wstałem to podziękowałem dziewczynie za nocleg i wyruszyliśmy ze Snivy'm w dalszą drogę.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 9:39 pm

Dziewczyna odgrzała ci naleśniki i zawinęła w sreberko po czym schowała ci do plecaka i pożegnała. Dała ci jeszcze butelkę coli, oraz karmę o smaku truskawek dla Snivy'ego. Ruszyłeś w dalszą drogę przez ścieżkę na przeciwko drzwi domu. Nic nie widziałeś do tej pory.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 9:43 pm

Podziękowałem jej za te prezenty. Widzę, że na drogę mamy same pyszności. Szedłem dalej tą drogą szukając jakiś ciekawych pokemonów. Zacząłem nasłuchiwać czy coś się w moim zasięgu nie dzieje.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 9:46 pm

Słyszałeś znowu pełno odgłosów pokemonów. Gdy rozglądałeś się w około to niestety nie zauważyłeś ani jednego stworka.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 9:49 pm

Gdy jaki kolwiek dźwięk będzie wyraźny to pobiegnę w tamtą stronę by sprawdzić co tam się dzieje. A tak szedłem dalej ścieżką, która prowadziła mnie do niewiadomo jakiego miejsca.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 10:04 pm

Szedłeś już dobrą godzinę gdy nagle zauważyłeś stado Venonatów na gałęzi drzewa które jadły szyszki. To najwyraźniej te same Venonaty bo jeden z nich miał niebieskie oczy ! Zobaczyli cię i zaczeli rzucać szyszkami.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 10:14 pm

Nosz kurde znowu te dziadowskie Venonat'y. To już chyba jest dla mnie przekleństwem. Miałem zamiar jak najszybciej uciec od tych wrednych pokemonów. Miałem już dość użerania się z nimi.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 10:19 pm

Zacząłeś uciekać lecz Venonatom nie chciało się ciebie gonić. Po jakimś czasie się zatrzymałeś by odetchnąć. Zaburczało ci w brzuchu, Snivy tak samo
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 10:23 pm

Chociaż coś mi odpuściło. Gdy już się zatrzymałem i byłem głodny to postanowiłem wyciągnąć te naleśniki i karmę dla Snivy'iego. Zaczęliśmy szamać nasze przysmaki.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 10:26 pm

Zjedliście, i z pełnymi brzuchami ruszyliście w dalszą drogę. Słońce co raz mocniej grzało wam w czaszki, i co raz mniej pokemonów słyszeliście.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyWto Sie 06, 2013 7:13 am

No chociaż na pogodę nie muszę narzekać. Z pełnym brzuchem poczułem się trochę jak opona, ale mnie to nie powstrzymało przed pójściem dalej tą drogą i szukaniem pokemonów. Znów coraz mniej pokemonów słychać. Zacząłem się zastanawiać czy to ja mam takie szczęście do ciszy czy tu jest jakiś dziwny podział na pokemony, że te tu żyją a tamte gdzieś tam.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyWto Sie 06, 2013 1:23 pm

Nagle coraz głośniej zacząłeś słyszeć jakieś siorbanie. Idziesz prosto lecz jakbyś ominął ten dźwięk. Zawracasz i znów jakbyś go ominął. Spojrzałeś się na drzewo a tam soki pił z niego ... zgadnij:
Patrix i Saffari - Page 6 2r6d7d5
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyWto Sie 06, 2013 1:53 pm

O to był jednak Heracrros. Zapomniałem, że tylko on potrafi tak siorbać soki z jakiego kolwiek drzewa czy kwiatu. Tylko on uwielbia pić soki. Jednak postanowiłem zostawić pokemona w spokoju i ruszyłem dalej.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyWto Sie 06, 2013 2:03 pm

Pokemon dalej sobie siorbał soki z kory drzewa a ty ruszyłeś w dalsza drogę. Niestety nie zauważyłeś niczego konkretnego.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyWto Sie 06, 2013 2:16 pm

Zacząłem się zastanawiać trochę czy na tym terenie safari jest jeszcze jakiś dom. Ten fakt nękał go przez pewien odcinek drogi. Ale nie zatrzymałem się i poszedłem dalej szukać czegoś interesującego.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyWto Sie 06, 2013 2:20 pm

Ten las jest taki wielki, że na pewno mieszkają tu ludzie, którzy opiekują się pokemonami i pilnują porządku. Raczej mało ich nie ma. Gdy tak szliście, Snivy po chwili stanął i zaczął oglądać się we wszystkie strony. Chyba coś wyczuł.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 EmptyWto Sie 06, 2013 2:44 pm

Co takiego wyczułeś Snivy? Możesz pobiec i mi pokazać co ci się udało znaleźć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Patrix i Saffari - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Patrix i Saffari
Powrót do góry 
Strona 6 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Corvis w Saffari
» Yuki w Saffari Zone.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Safari~ :: Mroczny Las-
Skocz do: