Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Patrix i Saffari

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorWiadomość
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptyNie Sie 11, 2013 8:12 pm

Pierwsza myśl Scyther'ów była mi dobrze znana i mnie nie zdziwiła. Ale gdy wpadli na ten drugi pomysł poprostu nie wierzyłem w to co słyszałem. Ta konkurencja była szalona. Jednak skoro nic innego nie mogą wymyślić no cóż. Snivy weź sobie kilka szyszek i spróbuj trafić nią prosto do tego ula Beedril'i. Tylko proszę cię uważaj na siebie.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptyNie Sie 11, 2013 11:50 pm

Snivy i Scyther wzięli po 5 szyszek i rzucali po kolei do celu. Pierwsza szycha Scythera chybiła o milimetry, a Snivy to już wgl nie trafił. Druga tura także na nic. Lecz w trzeciej turze trafili obaj prawie w tym samym momencie i nagle rój Beedrili zaczął gonić obydwa pokemony, które znikły w roślinności.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptyPon Sie 12, 2013 8:26 am

Byłem po raz kolejny zdziwiony faktem, że obydwa pokemony trafiły szyszką do celu w równoczesnym czasie. Jedyne co zobaczyłem to znikające pokemony w krzakach. Pobiegłem za nimi aby kontrolować tą konkurencję i sprawdzić kto jest lepszy.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptyPon Sie 12, 2013 7:24 pm

Jeden ze Scytherów cię zatrzymał, dając ci do zrozumienia że ich nie dogonisz. Zauważyłeś że pare Scytherów mignęło szybko obok ciebie. Oni nadają się grubo lepiej na sędziów.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptyPon Sie 12, 2013 8:22 pm

No skoro tak. Czekałem cierpliwie na werdykt tej konkurencji. Pewnie ten Scyther nie raz uciekał przed tymi Beedril'ami.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptyPon Sie 12, 2013 9:44 pm

Po jakimś czasie Scyther razem z Snivy przybyli do ciebie. Scyther wyglądał na ucieszonego rywalizacją, lecz Snivy był przygnębiony oraz miał parę spuchnięć w okolicach zadka ;p Mimo wygranej Scyther zdecydował się do ciebie dołaczyć.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptyPon Sie 12, 2013 9:50 pm

Snivy nie martw się. Wszystkiego nie jesteś w stanie wygrać. Jednak się ucieszyłem gdy Scyther mimo wygranej chciał do mnie dołączyć. Ucieszony wyciągnąłem pokedex'a, którym zeskanowałem pokemona i rzuciłem SafariBall'em w Scyther'a.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptyWto Sie 13, 2013 9:29 pm

Scyther wszedł do saffari balla.
Cytat :

Patrix i Saffari - Page 10 123
Nr w Dexie: #123
Nazwa: Scyther
Płeć: Patrix i Saffari - Page 10 Male
Charakter: Zarozumiały, lubiący wyśmiewać innych. Nie obchodzi go los przyjaciół, myśli tylko o sobie.
Typ: Patrix i Saffari - Page 10 TyprobaczyPatrix i Saffari - Page 10 Typlatajacy
Lvl: 7
Ataki: Quick Attack, Leer, Vacuum Wave, Focus Energy
Zdolność: Swarm
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptySro Sie 14, 2013 12:39 pm

Ucieszony z nowego pokemona wyruszyłem na dalsze poszukiwania. Podążałem przed siebie szukając pokemonów.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptyPią Sie 16, 2013 12:15 pm

...

Ruszyłeś w dalszą drogę lecz ani widu ani słychu jakiegokolwiek pokemona. Po jakimś czasie Snivy prawie zasnął w czasie chodzenia.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptyPią Sie 16, 2013 10:11 pm

Jak na złość nic nie widać. Gdy Snivy prawie co usnął, to go dokładnie obejrzałem czy czasami jakiś z Beedril'i nie użył na nim jakiegoś ataku, który mógłby to spowodować.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptyNie Sie 18, 2013 5:36 pm

Zauważyłeś na jego nosie trochę zielonego pyłku więc mógł być to Sleep Powder, lecz nie byłeś pewien czy Beedril zna taki atak. Snivy na dobre zasnął więc miałeś problem.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptyNie Sie 18, 2013 6:04 pm

Wspaniale. Najprawdopodobniej mój pokemon się szybko nie obudzi. Być może to ten Beedril ale on chyba nie powinien znać tego slee ppowdera. Bez mojego pokemona raczej nic nie zdziałam. Zacząłem się rozglądać za jakimś strumykiem. Być może wodą go da się obudzić.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptyWto Sie 20, 2013 9:50 pm

Po chwili byłeś trochę zaniepokojony bo Snivy na nic nie reagował choć zachowywałeś się najgłośniej jak mogłeś. Rozejrzałeś się i zauważyłeś mały strumyk z 50 metrów stąd.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptyWto Sie 20, 2013 10:29 pm

Gdy zauważyłem strumyk od razu do niego ruszyłem. Gdy już do niego dotarłem zanurzyłem głowę Snivy'iego w tej wodzie na krótką chwilę. Po wyciągnięciu go z wody patrzyłem czy to dało jakieś efekty. Jeśli nic się nie działo to powtarzałem to jeszcze kilka razy.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptySro Sie 28, 2013 8:18 pm

Snivy po trzecim zanurkowaniu wkońcu się przebudził i zdziwiony spojrzał na ciebie. W ogóle nie czuł tego snu, czuł się tak jakby szedł po ścieżce i nagle się teleportował w tym miejscu. Był przerażony.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptyNie Wrz 01, 2013 8:59 am

Ty nawet nie wiesz, że spałeś? Po oberwaniu najprawdopodobniej od Beedril'a Sleep Powder zasnąłeś na drodze i nie mogłem cię w żaden sposób obudzić prócz tego zanurzenia. Ale cieszę się, ze już się obudziłeś.no nic nie będziemy tu tak sterczeć, idziemy na dalsze poszukiwania pokemonów.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptyPon Wrz 02, 2013 11:40 am

Snivy podziękował ci za obudzenie gdyż śniły mu sie straszne rzeczy. Szliście dalej lecz na razie było dziwnie cicho i pusto. Jakby ktoś uśpił wszystkie pokemony lub je ukradł.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptyPon Wrz 02, 2013 7:29 pm

Możliwe że to nie był Beedril. Snivy widziałeś może jakiegoś innego pokemona gdy uciekałeś przed tymi Beedril'ami? Jeśli tak to spróbuj mi określić jego kształt.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptySob Wrz 14, 2013 11:12 pm

Snivy nie zdołał ci przekazać jakichkolwiek szczegółów gdyż chwilę później przemknął z błyskawiczną prędkością jakiś pokemon, wprost przed wami. Snivy odskoczył w bok a ty aż upadłeś na ziemię. Tajemniczy pokemon zniknął w krzakach.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 EmptyNie Wrz 15, 2013 8:50 am

Szybko pobiegłem w stronę gdzie ten tajemniczy pokemon zniknął. Chciałem się dowiedzieć jakie jeszcze pokemony kryje ten tajemniczy las. Chwilę się zastanawiałem jaki to mógł być pokemon.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Patrix i Saffari - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Patrix i Saffari
Powrót do góry 
Strona 10 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Corvis w Saffari
» Yuki w Saffari Zone.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Safari~ :: Mroczny Las-
Skocz do: