Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Patrix i Saffari

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptyCzw Sie 01, 2013 9:39 am

Jak idzie wieczór to może pójdziemy spać. Powiedziałem do Snivy'iego. Jednak chcę trochę pochodzić w nocy bo być może będzie coś ciekawego.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptyCzw Sie 01, 2013 11:28 am

Niestety w nocy wszystkie pokemony spały, i nie było tu takich które lubią grasować w nocy. Po jakimś czasie, jednak usłyszałeś odgłosy Hoot-Hoot'ów. Które zbliżały się powoli do ciebie. Nawet gdy zatrzymałeś się.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptyCzw Sie 01, 2013 12:08 pm

~Tylko nie HootHoot'y. Powiedziałem z zirytowanym głosem. Przez chwilę myślałem żeby się zatrzymać i przeczekać noc. W końcu rano trzeba mieć siły by podróżować dalej po safari i szukać pokemonów.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptyCzw Sie 01, 2013 8:07 pm

Zatrzymaliście się pod pobliską wierzbą. Liście zakrywały was, było to dobre schronienie. Snivy chwilę później zasnął.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptyCzw Sie 01, 2013 8:41 pm

Bardzo się ucieszyłem z widoku tej wierzby. Miałem 90% pewności, że żaden pokemon mnie tu nie znajdzie. Gdy mój Snivy zasnął to ja obrazu po nim próbowałem usnąć.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptyCzw Sie 01, 2013 10:01 pm

Nie było łatwo zasnąć. Twój pokemon spokojnie sobie chrapał, a tobie bardzo wyraźnie wpływały do ucha dźwięki, robione przez dzikie pokemony. Niby to nic takiego, ale w nocy wydawało się to jeszcze straszniejsze. Po jakimś czasie zasnąłeś. Śniło ci się że kupiłeś arbuza, a gdy go przekroiłeś zauważyłeś że w środku siedział Snivy, który teraz był pocięty na kawałki. Obudziłeś się zalany potem, a twój pokemon już rozbudzony patrzył na ciebie zdziwiony.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptyCzw Sie 01, 2013 10:14 pm

Ile można słuchać tych odgłosów pokemonów. Byłem zmęczony a tu te pokemony mi hałasują. Lecz wkońcu udało mi się zasnąć. Byłem przerażony moim snem. Bardzo się zdziwiłem, że coś takiego może mi się śnić. Gdy już przebudziłem Snivy'iego miałem pewność, że to był tylko zły sen. Jak już wstałem myślałem co robić. Czy iść dalej w kimę czy ruszyć dalej. Zadałem to pytanie Snivy'emu aby to on zdecydował.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptyCzw Sie 01, 2013 10:22 pm

Snivy wolał się nie ociągać i ruszył w drogę pierwszy. Poczekał na ciebie 10 metrów od waszego obozu, i gdy dotarłeś do niego to wskoczył ci na bark i szliście sobie. Był piękny poranek.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptyCzw Sie 01, 2013 10:34 pm

Jak dobrze, że to poranek. Nie było już słychać nigdzie Hoothoot'ów z czego byłem zadowolony. Tak jak mój pokemon zdecydował ruszyliśmy w dalszą drogę. Nie miałem jak narazie ochoty sprawdzać każdego krzaka. Patrzyłem jedynie na prawo, lewo i przed siebie i czasami na korony drzew.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptyCzw Sie 01, 2013 11:02 pm

Szliście tak sobie w spokoju, i razem z Snivy próbowaliście się lepiej poznać. Czas wam tak mijał, aż było południe, a tu żadnego pokemona na horyzoncie.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptyPią Sie 02, 2013 12:19 am

Nie ma to jak dokładne poznanie się z własnym pokemonem choć znamy się już rok. Czas miło nam zlecił. W końcu zacząłem bardziej wypatrywać jakiekolwiek pokemony czy to naddemną czy na koronach drzew czy w krzakach.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptyPią Sie 02, 2013 2:39 am

Nikt nie dał rady nigdy dokładnie zrozumieć się z pokemonem. Idziecie lecz nic nie widzicie. Potknąłeś się chwilę później o kamień i wpadłeś twarzą w błoto.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptySob Sie 03, 2013 4:02 pm

Widać, że szczęście mi dopisuje, powiedziałem do mojego pokemona podczas podnoszenia się z kałuży. Wytarłem twarz i jeszcze raz spojrzałem o jaki kamień się potkonłem. Po chwili ruszyłem dalej w poszukiwaniu pokemonów.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptySob Sie 03, 2013 5:09 pm

Całą twarz miałeś w błocie i nie widziałeś na oczy. Chciałeś wyjąć z plecaka szmatkę lecz natrafiła ci się na rękę jakaś gąbka. Gdy chciałeś wytrzeć tym twarz, to nagle ta gąbka cię uderzyła i upadła na ziemię. WTF? Przetarłeś oczy i zobaczyłeś że to nie byłą gąbka lecz:
Patrix i Saffari - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcSlG0y85h1Tfh28td-Wh868z2o0qU-iH5btY-kBDGEZfGRJzhJM
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptySob Sie 03, 2013 5:23 pm

Gdy przetarłem oczy i ujrzałem tego pokemona byłem trochę zdziwiony. Jego futerko było jak gąbka. Miał bardzo wielkie ślepia. Zastanawiałem się nad dołączeniem go do mojego teamu, lecz po chwili namysłu zostawiłem pokemona w spokoju i poszedłem w dalszą drogę.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptySob Sie 03, 2013 5:44 pm

Pokemon nie pozwolił ci opuścić tego terytorium, bez zapłaty odszkodowania za pobrudzone futerko. Stanął na przeciwko ciebie wpatrywał się swoimi ślepiami w twoje ślepia.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptySob Sie 03, 2013 5:52 pm

Nie mogłem już patrzeć w jego ślepia. Dałem mu trochę karmy i postanowiłem ruszyć dalej na poszukiwania pokemonów.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptySob Sie 03, 2013 11:24 pm

Pokemon zjadł karmę i ruszyliście w dalszą drogę. Niestety jak narazie to brak pokemonów na horyzoncie i jakichkolwiek znaków życia.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptyNie Sie 04, 2013 6:55 am

Przez chwilę pomyślałem, że znalazłem się w wymarłej części lasu. Żadnych dźwięków prócz moich nie słyszałem. Po chwili postanowiłem skręcić w lewą stronę lasu i tam szukać pokemonów.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptyNie Sie 04, 2013 11:59 am

1. To było dziwne. Skręciłeś w lewo i z powrotem było od groma dźwięków i pokemonów na gałęziach. Jak zawróciłeś to nagle cisza, poszedłeś dalej - pełnia życia. Na drzewach zauważyłeś stado Wurmpli i stado Seedotów oraz małe stadko Venonatów, który przeszły ci pod nogami.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptyNie Sie 04, 2013 1:04 pm

To było naprawdę coś dziwnego. Pełnia życia i nagle cisza. Zastanawiałem się chwilę tym faktem. Patrzyłem na radośnie bawiące się wokoło pokemony.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptyNie Sie 04, 2013 8:24 pm

Gdy tak oglądałeś te pokemony, nagle dostałeś kamieniem w głowę. Szczęście że nie dużym bo byłby guz jak nic. Gdy spojrzałeś w tamtą stronę zobaczyłeś stado Venonat'ów, z których jeden miał niebieskie oczy ! Niewątpliwie był to Shiny Venonat i dodatkowo zamachowiec, przez którego dostałeś kamieniem.
Patrix i Saffari - Page 4 Venonat
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptyNie Sie 04, 2013 8:42 pm

Co to wszystko wokoło musi mi coś w głowę robić? Jak nie kałuża to kamień. Byłem już tym trochę zirytowany. Gdy spojrzałem na tego pokemona od razu pomyślałem, że to jest przywódca tej grupki Venonat'ów. Postanowiłem Do niego niego podejść i spytać się go czy chciałby do mnie dołączyć.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptyNie Sie 04, 2013 9:07 pm

Cała grupka w jednym tempie zaczęła od ciebie uciekać, wyraźnie się bawiąc. Shiny venonat ponownie w ciebie rzucił ale tym razem patykiem.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 EmptyNie Sie 04, 2013 9:14 pm

Co za szczęście, że to był tylko patyk. Zacząłem biec w ich stronę i próbowałem złapać w ręce tego Shiny Venonat'a. Żeby nigdzie nie uciekł i żeby przestał już we mnie rzucać czymkolwiek co mu w ręce wpadnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Patrix i Saffari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Patrix i Saffari   Patrix i Saffari - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Patrix i Saffari
Powrót do góry 
Strona 4 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Corvis w Saffari
» Yuki w Saffari Zone.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Safari~ :: Mroczny Las-
Skocz do: